Mějte přehled o tom, co skutečně dělají Vaši zaměstnanci

Krádeže firemních dat

Firemní data jsou bezesporu velmi cennou komoditou. Toho jsou si dobře vědomi i uživatelé/zaměstnanci a často se stává, že si zaměstnanec zkopíruje interní dokumenty a obecně data citlivého charakteru a takto obohacen vyráží na trh práce. Tam je samozřejmě vděčně přijat do řad konkurence, které tato data ochotně poskytne.

Zvýšení pracovní efektivity

Fond pracovní doby nelze důsledně kontrolovat, pokud nemáte informace o tom, jak který zaměstnanec skutečně pracoval. Zejména v kancelářích jsou manažeři většinou svědky pilně pracujících zaměstnanců, ale jen co opustí práh místnosti, tak si řada z nich s úlevou spustí internetový prohlížeč a vesele surfuje.

Obavy z „home office“

Řada zaměstnanců by ocenila, kdyby jim vedení povolilo tzv. „home office“, neboli práci z domova. Technicky te dnes není nejmenší problém, ale zaměstnavatelé mají oprávněnou obavu, že se v domácím prostředí zaměstnanec nebude plně věnovat své práci.

Jak z toho ven?

Řešením všech nastíněných problémů je produkt Spector 360. Jedná se o nejpropracovanější software pro monitorování uživatelských aktivit na PC a ochranu firemních dat. Spector 360 dokáže velmi efektivně zabránit krádežím firemních dat. Zároveň získá zaměstnavatel detailní přehled o skutečném využití fondu pracovní doby jednotlivých uživatelů.
Pro řešení otázky „home office“ je Spector 360 rovněž neocenitelným pomocníkem. Zaměstnavatel získá přehledný graf využití fondu pracovní doby i mimo podnikovou síť. Veškerá data se ukládají mimo prostředí podnikové sítě na lokální disk a po příchodu do zaměstnání se nahrajjí na centrální server.

 

Krátké instruktážní video o vlastnostech Spector 360

Záložka pro permanentní odkaz.

Komentáře jsou uzavřeny.