Vývoj aplikací

Prezentace na internetu je nejen výhodou, ale v dnešní době i nutností. Umožní nejen rychlé vyhledání informací o Vaší společnosti, ale zároveň Vám dodá interakci s Vaším zákazníkem.

Webové prezentace

Naše společnost Vám nabízí tvorbu webových prezentací s využitím posledních trendů. Vaše prezentace Vám bude vždy „ušita“ na míru dle Vašich požadavků. Důležitá je pro nás interakce se zákazníkem, pochopení a implementace jeho požadavků. Neprodáváme „šablony“ nebo jiná univerzální řešení, do kterých se pak snažíme našeho zákazníka „narovnat“.
Vedle samotné webové prezentace nabízíme i tvorbu přehledného administračního rozhraní, přes které si můžete svoji prezentaci spravovat pohodlně sami.
Rovněž Vám zajistíme zaregistrování Vámi vybrané domény, správu doménových záznamů, hosting, údržbu a zálohování a všechny další nezbytné věci tak, aby prezentace běžela k Vaší plné spokojenosti.

Samozřejmostí je rovněž SEO optimalizace, tedy optimalizace pro vyhledávače. Námi dodaná aplikace bude mít vždy validní kód. Naši vývojáři mají rovněž zkušenosti s různými reklamními systémy a pomohou Vám tak vybrat a realizovat reklamní kampaň s optimálními výsledky za přijatelnou cenu.

Webové aplikace

Vedle webových prezentací nabízíme rovněž tvorbu webových aplikací, jako jsou různé rezervační systémy, skladové a pokladní systémy. Vše je opět řešeno individuálně pro každého zákazníka. Samozřejmostí je napojení na webovou prezentaci v případě zájmu. Veškeré aplikace jsou vyvýjeny na open source systému, neplatíte tak za software, ale pouze za samotnou aplikaci.

 Grafické a DTP práce

V rámci vaší firemní prezentace si Vám rovněž dovolujeme nabídnout grafické a DTP práce. Jde zejména o tvorbu katalogů, brožur nebo vizitek. Všechny práce včetně sazby a tisku jsme schopni zajistit za přijatelné ceny u našich dodavatelů.

Comments are closed.